

W Kiszyniowie – stolicy Mołdawii odbyły się Mistrzostwa Świata Kettlebell Lifting federacji WKSF – jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez tego typu.
Po raz pierwszy w reprezentacji kraju wystąpiła zawodniczka Klubu Sportowego CrossFire Kettlebell – Anna Zembrzuska. Do Przasnysza wróciła z brązowym medalem.
Światowa elita na mołdawskim pomoście
Mistrzostwa Świata Kettlebell Lifting federacji WKSF to jedna z najważniejszych imprez kettlebell sport na świecie, gromadząca zawodników z 27 krajów.
W zawodach uczestniczyło ponad 500 osób. Rywalizacja w Kiszyniowie była czasem niesamowitych emocji, zaciętej walki o każdy punkt i przede wszystkim – sprawdzianem charakteru oraz prawdziwej walki z samym sobą.
Anna Zembrzuska wróciła z medalem
W tym elitarnym gronie, po raz pierwszy w barwach reprezentacji Polski, wystąpiła zawodniczka Klubu Sportowego CrossFire Kettlebell – Anna Zembrzuska.
– Wystartowała w klasycznej konkurencji długi cykl jednorącz na dystansie 10 min z odważnikiem 16kg. W swojej kategorii wagowej Ania zajęła wysokie 3. miejsce tym samym zdobywając brązowy medal prestiżowych mistrzostw świata. Muszę podkreślić, iż Ania zrobiła życiówkę i osiągnęła bardzo dobry wynik – przekazuje trenerka i prezeska klubu Monika Górlaczyk – Jonczyńska.
Duma klubu
Przed startem klubowi koledzy oraz kibice mocno zaciskali kciuki. „To pierwszy start Ani na międzynarodowych mistrzostwach i tym samym pierwszy raz w reprezentacji Polski. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! – napisali w mediach społecznościowych.
Doping, ciężka praca, litry potu wylane na treningach w CrossFire Kettlebell przyniosły rezultat.
Gratulujemy!

ren

5 dni temu














