Anna Zembrzuska na podium Mistrzostw Świata w Mołdawii

5 dni temu

W Kiszyniowie – stolicy Mołdawii odbyły się Mistrzostwa Świata Kettlebell Lifting federacji WKSF – jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez tego typu.

Po raz pierwszy w reprezentacji kraju wystąpiła zawodniczka Klubu Sportowego CrossFire Kettlebell – Anna Zembrzuska. Do Przasnysza wróciła z brązowym medalem.

Światowa elita na mołdawskim pomoście

Mistrzostwa Świata Kettlebell Lifting federacji WKSF to jedna z najważniejszych imprez kettlebell sport na świecie, gromadząca zawodników z 27 krajów.

W zawodach uczestniczyło ponad 500 osób. Rywalizacja w Kiszyniowie była czasem niesamowitych emocji, zaciętej walki o każdy punkt i przede wszystkim – sprawdzianem charakteru oraz prawdziwej walki z samym sobą.

Anna Zembrzuska wróciła z medalem

W tym elitarnym gronie, po raz pierwszy w barwach reprezentacji Polski, wystąpiła zawodniczka Klubu Sportowego CrossFire Kettlebell – Anna Zembrzuska.

– Wystartowała w klasycznej konkurencji długi cykl jednorącz na dystansie 10 min z odważnikiem 16kg. W swojej kategorii wagowej Ania zajęła wysokie 3. miejsce tym samym zdobywając brązowy medal prestiżowych mistrzostw świata. Muszę podkreślić, iż Ania zrobiła życiówkę i osiągnęła bardzo dobry wynik – przekazuje trenerka i prezeska klubu Monika Górlaczyk – Jonczyńska.

Duma klubu

Przed startem klubowi koledzy oraz kibice mocno zaciskali kciuki. „To pierwszy start Ani na międzynarodowych mistrzostwach i tym samym pierwszy raz w reprezentacji Polski. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! – napisali w mediach społecznościowych.

Doping, ciężka praca, litry potu wylane na treningach w CrossFire Kettlebell przyniosły rezultat.

Gratulujemy!

ren

Idź do oryginalnego materiału