Asfalt powiedział „dość”. Ekstremalny upał topi drogi pod Ostrołęką! [ZDJĘCIA]
2 godzin temu
- Strona główna
- Pogoda lokalna
- Asfalt powiedział „dość”. Ekstremalny upał topi drogi pod Ostrołęką! [ZDJĘCIA]
Powiązane
MPWiK uspokaja: W Bochni nie ma problemów z dostawami wody
1 godzina temu
Ekstremalny upał i burze
1 godzina temu
Ach ten klimat nieokiełznany…
1 godzina temu
Polecane
Pia Skrzyszowska z rekordem sezonu! Świetny wynik
1 godzina temu
















