Awaria w serwerowni sparaliżowała miejskie systemy w Olsztynie. Nie działają strony urzędu i część usług

olsztyn.com.pl 1 godzina temu
Dziś (piątek, 26 czerwca) od rana mieszkańcy Olsztyna nie mogą korzystać z części miejskich usług. Awaria w serwerowni doprowadziła do wyłączenia części systemów, przez co przestały działać m.in. strony internetowe ratusza oraz Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie (ZDZiT).
Idź do oryginalnego materiału