Uroczyste zakończenie roku w Przedszkolu nr 2 w Świebodzicach

1 godzina temu
We wtorek, 23 czerwca w Przedszkolu nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Świebodzicach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Gospodarzem całego wydarzenia była dyrektor Alicja Mokrzyńska, która zadbała o wyjątkową oprawę ceremonii.
Idź do oryginalnego materiału