Otwarcie basenów już w sobotę
Kompleks basenów letnich w Piotrkowie Trybunalskim zostanie otwarty w sobotę, 27 czerwca. To dobra wiadomość szczególnie dla osób, które podczas upalnych dni szukają miejsca do wypoczynku i ochłody na terenie miasta.
Jak przekazał piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, obiekt będzie dostępny przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli.
Baseny będą czynne przez dziesięć godzin dziennie
Z miejskich basenów będzie można korzystać codziennie w godzinach od 9:00 do 19:00. OSiR zachęca do odwiedzania obiektu zarówno rodziny z dziećmi, jak i grupy znajomych oraz osoby planujące aktywny wypoczynek podczas wakacji.
– Lato właśnie zaczyna się na naszych basenach. Już w sobotę, 27 czerwca, otwieramy kompleks basenów letnich – poinformował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim.
Na razie OSiR nie przekazał dodatkowych informacji dotyczących między innymi cen biletów oraz szczegółowych zasad korzystania z kompleksu w okresie letnim.













