Bezpłatne przejazdy autobusami MZK w Ostrowie Wielkopolskim przez całe wakacje dla dzieci i młodzieży! Jak co roku bez biletu będą mogły jeździć dzieci od 5 roku życia oraz młodzież do ukończenia szkoły podstawowej. Dzieci do 4 lat korzystają z bezpłatnych przejazdów przez cały rok.
Trzeba jednak pamiętać, aby podczas jazdy mieć przy sobie dokument potwierdzający wiek. Mogą to być: legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport czy książeczka zdrowia. Ulga obowiązuje tylko w granicach administracyjnych Ostrowa.
Początek wakacyjnej oferty 29 czerwca. Koniec 31 sierpnia.

Autor:

NEWS nr 2:
N



![[FOTO] Podwójna euforia w BCO - Szpitalu Miejskim. Placówka świętowała narodziny 500. dziecka](https://galeria.bielsko.info/ib/6af0a80315c4af85b85fa961c813e570/z7/2026/2026-06-23/slides/wyjatkowy_dzien_w_bco_szpitalu_miejskim_placowka_swietuje_narodziny_500_dziecka_b35d.jpeg)







