Bez biletu

rc.fm 1 godzina temu

Bezpłatne przejazdy autobusami MZK w Ostrowie Wielkopolskim przez całe wakacje dla dzieci i młodzieży! Jak co roku bez biletu będą mogły jeździć dzieci od 5 roku życia oraz młodzież do ukończenia szkoły podstawowej. Dzieci do 4 lat korzystają z bezpłatnych przejazdów przez cały rok.

Trzeba jednak pamiętać, aby podczas jazdy mieć przy sobie dokument potwierdzający wiek. Mogą to być: legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport czy książeczka zdrowia. Ulga obowiązuje tylko w granicach administracyjnych Ostrowa.

Początek wakacyjnej oferty 29 czerwca. Koniec 31 sierpnia.

Autor:

Personalia

e-mail [email protected]

Nazwisko:

Mateusz Kurzaj

NEWS nr 2:

N
Idź do oryginalnego materiału