Bochnia. Radni uczcili pamięć Wandy Wątorskiej minutą ciszy

2 dni temu

Radni Rady Miasta Bochnia podczas czwartkowej sesji uczcili pamięć Wandy Wątorskiej minutą ciszy. Był to symboliczny gest upamiętniający zmarłą w środę 24 czerwca wybitną pedagog i wieloletnią dyrektor Szkoły Muzycznej w Bochni.

Informację o śmierci przekazało Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej, które podkreśliło jej wieloletnie zasługi dla środowiska muzycznego i lokalnej społeczności.

Z głębokim żalem i w poczuciu nieodżałowanej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci Wandy Wątorskiej – Członka Honorowego Stowarzyszenia Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej” – przekazano na stronie bochniacy.pl.

Wanda Wątorska przez lata kierowała bocheńską szkołą muzyczną, wychowała wielu muzyków, a po przejściu na emeryturę kontynuowała działalność pedagogiczną, m.in. pracując z dziećmi i młodzieżą ze specjalnymi potrzebami.

Pogrzeb odbędzie się 3 lipca o godz. 11:00 w Bazylice św. Mikołaja w Bochni.

Idź do oryginalnego materiału