Boks. Zwycięstwa Skiby i Herdzika w memoriale Jerzego Hadego w Mielcu

Z dwoma zwycięstwami wrócili bokserzy Stali Stalowa Wola Boxing Team z 2. memoriału Jerzego Hadego w Mielcu, rozgrywanego w ramach Międzynarodowego Pucharu.

W kategorii senior w wadze +91 Wiktor Skiba wygrał Kamilem Kapką ze Stali Rzeszów 2:1, a Maciej Herdzik (kategoria kadet, 60 kg), pokonał jednogłośnie Mateusza Matłosza z UKS Gimnasion Boguchwała.

Trzeci z naszych reprezentantów, Michał Baska (senior, 63,5 kg) uległ na punkty Tomaszowi Kotowiczowi z rzeszowskiej Stali. Pod nieobecność naszych trenerów; Beniamina Zarzecznego i Łukasza Podstawskiego, który w tym samym czasie walczył w Mistrzostwach Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu w Nowej Dębie, zawodnikom ze Stalowej Woli sekundował w narożniku trener Robert Jer z Irydy Mielec.