Bolesna porażka w Trzebnicy. Polonia przegrywa aż pięcioma golami

trzebnicainfo.pl 1 miesiąc temu

Polonia całkiem udanie rozpoczęła sezon zdobywając trzy punkty w pierwszej kolejce. Dobrej dyspozycji nie udało się jednak pociągnąć dalej.

W drugim starciu trzebniczanie niestety musieli przełknąć gorycz bardzo dotkliwej porażki. Polonia przegrała na swoim boisku z Rokitą Brzeg Dolny.

Nikt jednak nie spodziewał się, iż porażka przyjmie tak ogromne rozmiary.

Po 90 minutach na tablicy widniał wynik 0:5

Pierwsza połowa zakończyła się z zaledwie jednym golem dla przyjezdnych. Trzebniczanie byli gotowi walczyć w drugiej odsłonie meczu o korzystny rezultat.

Goście jednak włączyli wyższy bieg i całkowicie zmiażdżyli swoich przeciwników. Trzebnicka ekipa otrzymała aż 4 ciosy w drugiej połowie.

Gdy sędzia zagwizdał po raz ostatni, to goście cieszyli się z trzech punktów. Spotkanie zakończyło się wysoką porażką Polonii, aż 0:5.