Bolesna strata Sandecji Nowy Sącz. Daniel Pietraszkiewicz wybrał I ligę

3 dni temu

Daniel Pietraszkiewicz odchodzi z Sandecji Nowy Sącz. 24-letni pomocnik był najskuteczniejszym zawodnikiem biało-czarnych w poprzednim sezonie. Miał 7 goli i 15 asyst. Po 2 latach gry w Nowym Sączu postanowił nie przedłużać kontraktu.

Wiemy już, iż przeniósł się do I-ligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała.

W Sandecji Nowy Sącz zostaje za to obrońca Wiktor Pleśnierowicz, który podpisał nowy kontrakt istotny do końca czerwca 2028 roku.

25-letni zawodnik dołączył do Sandecji w poprzednim sezonie i zagrał dla niej 24 mecze zdobywając 3 gole.

Biało-czarni w poniedziałek wznowią treningi i rozpoczną przygotowania do drugoligowych rozgrywek.

Idź do oryginalnego materiału