Chełm. Trwa konkurs „Najpiękniejsze zdjęcie z rowerowej trasy”

3 dni temu
Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim wziąć udział wszyscy pasjonaci fotografii i rowerowych wycieczek, niezależnie od miejsca zamieszkania. Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału oraz ewentualnego odbioru nagrody pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.Aby zgłosić się do konkursu, należy spełnić kilka wymagań formalnych i technicznych. Całość procedury odbywa się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Uczestnicy muszą opublikować swoje zgłoszenie w formie komentarza pod oficjalnym postem konkursowym na profilu Facebook „Rowerowa Stolica Polski Chełm”. Każdy autor może przesłać tylko jedno zgłoszenie, które powinno zawierać jednocześnie trzy elementy: zdjęcie z trasy, zrzut ekranu z aplikacji (screen z aplikacji mobilnej Aktywne Miasta potwierdzający, iż uczestnik kręci kilometry dla Miasta Chełm) oraz lokalizację, krótką informację o miejscu, w którym zrobiono zdjęcie.Na autorów trzech najwyżej ocenionych zgłoszeń czekają zestawy miejskich gadżetów. Wyboru laureatów dokona powołana przez organizatora komisja konkursowa. Podczas weryfikacji prac pod uwagę brane będą dwa najważniejsze czynniki: walory estetyczne nadesłanej fotografii, a także liczba reakcji („polubień”) zebranych pod zdjęciem w komentarzu do momentu zakończenia przyjmowania zgłoszeń.Czas na opublikowanie konkursowych zdjęć mija 24 czerwca o godzinie 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone po zakończeniu prac komisji, a zwycięzcy zostaną poinformowani o sposobie odbioru nagród w wiadomości prywatnej lub poprzez media społecznościowe.Szczegółowy regulamin, wraz z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych, jest dostępny na stronie internetowej Miasta Chełm oraz na profilach społecznościowych organizatora. Pytania dotyczące kwestii formalnych można również kierować do Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Chełm.
Idź do oryginalnego materiału