Chłapowo wybrali na drugi dom. Małżeństwo z Piotrkowa wyróżnione po 30 latach
kaszuby24.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Chłapowo wybrali na drugi dom. Małżeństwo z Piotrkowa wyróżnione po 30 latach
Jolanta i Tomasz Paul od 30 lat wracają do Chłapowa. Otrzymali tytuł Przyjaciela Gminy Władysławowo.
- Strona główna
- Regionalne
- Chłapowo wybrali na drugi dom. Małżeństwo z Piotrkowa wyróżnione po 30 latach
Powiązane
Dawne sanatorium w Trzebiechowie zachwyca i zaskakuje
1 godzina temu
Speedway Euro Championship wraca do Zielonej Góry
1 godzina temu
Wizyta w nowosolskim sądzie
1 godzina temu
Wieża na Hajdówce w Jordanowie ponownie dostępna
1 godzina temu
Trener Michał Kraszewski zostaje w Stomilu [WIDEO]
1 godzina temu
Polecane
Wójt gminy Łodygowice bez wotum zaufania!
1 godzina temu
Rosyjscy taksówkarze przeszli do szarej strefy
1 godzina temu







![Trener Michał Kraszewski zostaje w Stomilu [WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47362/5e44ef88c5bb1cd66bd37bf00b71858e.jpg)




![BOCHNIA.Kask dla młodego rowerzysty. Wiceminister Bukowiec zainaugurował akcję w Bochni i Krakowie [ZDJĘCIA]](https://bochniazbliska.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC_0966_wynik.jpg)
