Ciepło całkowicie opuści Polskę. Piątek z niskimi temperaturami i kapryśną pogodą
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Ciepło wycofa się z Polski (screen: Onet Pogoda)
W piątek chłodne masy powietrza opanują całą Polskę. Temperatura nie wzrośnie powyżej 17 st. C, a tylko dzięki zachmurzeniu unikniemy nocnych przymrozków. Nastawmy się też na przelotne opady deszczu i burze.
- Strona główna
- Pogoda lokalna
- Ciepło całkowicie opuści Polskę. Piątek z niskimi temperaturami i kapryśną pogodą
Powiązane
Wojewoda wydał rekomendacje przed upałem
2 godzin temu
Polecane
Co za występ Fajdka. Najlepszy od czterech lat
2 godzin temu
Rowerowa przygoda w Lesie Kabackim
11 godzin temu
WSER z Martyną Młynarczyk na starcie! Fly Martyna Fly!
14 godzin temu



![Potańcówka na Placu Wolności w Ostrołęce. Upał nie przeszkodził w zabawie [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/img_4974.jpg)












