Ciuchcia do remontu

rc.fm 1 godzina temu

Jedni rozpoczynają wakacje, a drudzy zakasują rękawy do pracy. W przedszkolu nr 17 przy ul. 3 Maja w Ostrowie Wielkopolskim chwilę po zakończeniu roku szkolnego rozpocznie się kompleksowa modernizacja instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej.

"To inwestycja od dawna wyczekiwana, o której realizację zabiegała dyrektor przedszkola. Choć jej efekty nie będą od razu widoczne z zewnątrz, obejmuje ona najważniejsze dla funkcjonowania placówki instalacje oraz zaplecze kuchenne. To właśnie te prace przełożą się po wakacjach na bezpieczeństwo, komfort i jakość pobytu dzieci w przedszkolu, a na tym zależy nam najbardziej" - powiedział radiuCENTRUM Sebastian Górski, zastępca prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

na fot.w środku: Sebastian Górski / wiceprezydent Ostrowa Wielkopolskiego

Wyremontowane będą także łazienki, a kuchnia wraz z zapleczem zyska nowoczesne wyposażenie ze stali nierdzewnej. Robotnicy odświeżą też ściany i sufit, wymienią wykładzinę, zamontują nowe drzwi oraz osłony na grzejniki.
Wykonawca musi zdążyć z zakończeniem prac przed początkiem nowego roku szkolnego.

Autor:

Personalia

e-mail [email protected]

Nazwisko:

Mateusz Kurzaj

NEWS nr 2:

N
Idź do oryginalnego materiału