Dopłata do paczki okazała się oszustwem. Gnieźnianka straciła oszczędności

gniezno24.com 9 godzin temu
Mieszkanka Gniezna straciła 7600 złotych po tym, jak uwierzyła w wiadomość od rzekomej firmy kurierskiej. Oszuści wykorzystali komunikator WhatsApp, przekonując kobietę do zakupu kodów podarunkowych i przekazania ich danych. Do zdarzenia doszło po otrzymaniu przez mieszkankę Gniezna wiadomości na WhatsAppie. Nadawca podszywał się pod firmę kurierską DHL i informował o konieczności dokonania dopłaty do przesyłki. […]
Idź do oryginalnego materiału