Dreman Exlabesa solą w oku drużyny z Bochni. Trzy punkty zostają w Komprachcicach [ZDJĘCIA]

7 godzin temu

Dreman Exlabesa Opole Komprachcice dopisuje kolejne 3 punkty w tabeli FOGO Futsal Ekstraklasy.

Nasza drużyna po bardzo dobrym meczu pokonała BSF Bochnia 4:2. Do przerwy Dreman prowadził 2:0. W drugiej odsłonie udało się przewagę dwóch bramek utrzymać. - Bochnia to naprawdę niezła drużyna, dlatego tym bardziej się cieszymy, iż wygraliśmy - powiedział tuz po spotkaniu Sergei Burduja, bramkarz Dremana Exlabesy. - To nie był łatwy mecz. W pierwszej połowie mieli dużo okazji, ale mnie jeszcze wspomagali koledzy z obrony i dokładaliśmy z przodu. Do przerwy schodziliśmy z komfortowym prowadzeniem. W drugiej połowie było ciężej, bo oni poszli presingiem. Utrzymaliśmy i zdobyliśmy punkty.- Wypracowane zwycięstwo zawsze cieszy - dodał Mateusz Matlęga, zawodnik Dremana Exlabesy. - Przygotowaliśmy się do tego meczu i zagraliśmy bez większych błędów w obronie. Dobrze realizowaliśmy plan i w pierwszej połowie zdominowaliśmy Bochnię. W drugiej oni zaatakowali i przycisnęli, ale my wykorzystaliśmy szanse.Draman…