Dreman Opole Komprachcice przegrywa na koniec sezonu zasadniczego

2 tygodni temu

Na zakończenie sezonu zasadniczego rozgrywek futsalowej ekstraklasy Dreman Futsal Opole Komprachcice przegrał w Stegu Arenie z wyżej notowanym Piastem Gliwice 3:4. Rywalem Dremana w pierwszej rundzie play-off będzie Futsal Leszno.

Lepiej spotkanie rozpoczęli gospodarze. Już w pierwszej minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Arkadiusz Szypczyński, jednak jego uderzenie z ostrego kąta wybronił Michał Widuch. Po kolejnych trzech minutach z kilku metrów bramkarza gości próbował pokonać Wiktor Skała. Tym razem zabrakło nieco precyzji. W kolejnych minutach obie ekipy stworzyły jeszcze kilka dogodnych okazji, piłka nie chciała jednak wpaść do bramki. W 11. minucie Dreman obejmuje prowadzenie. Wynik otwiera Parra Toloza. Minutę później wyrównał Kamil Roll. W dalszej części spotkania grający swój najlepszy futsal opolanie zdołali strzelić jeszcze dwie bramki. W 16. minucie bramkarza Piasta pokonał Vadym Ivanov, a minutę później po efektownym uderzeniu wynik podwyższył Arkadiusz Szypczyński. Tuż przed przerwą gliwiczanie zdołali skutecznie zniwelować straty. Praktycznie do pustej bramki trafił Graca Bruno.Po zmianie stron emocji i bramek…