Komenda Miejska PSP w Łomży informuje nas o trzech zdarzeniach związanych ze skutkami niebezpiecznej pogody. Wszystkie dotyczyły przewróconych drzew. W niedzielę (21 czerwca) w Dobrym Lesie w gminie Zbójna drzewo przewróciło się na budynek gospodarczy. Na miejscu pracowali strażacy z PSP Łomża, a także z OSP Dobry Las i OSP KRSG Zbójna. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał , jednak jak informują łomżyńscy strażacy, konieczne było usunięcie drzewa.
- Dodatkowo mieliśmy dwa zdarzenia. Chodzi o przewrócone drzewo na grobli Jednaczewskiej. Drzewo przewróciło się też na drogę w miejscowości Obrytki, w gminie Pr













