Ekipa Premio Opony mistrzem. Dwie ekipy grają w barażach

mylomza.pl 4 dni temu
Zakończyły się zmagania w II lidze Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w Łomży.

Mistrzami zostali gracze Premio Opony, którzy w przyszłym sezonie powalczą w najwyższej klasie rozgrywkowej. Drugie miejsce zajęła ekipa MG Energetyka. Zespół miał zapas nad Dantexem, który wylądował na najniższym stopniu podium.

Już 20 czerwca odbędą się mecze barażowe. O godz. 17:00 Dantex zmierzy się z ósmą ekipą I ligi, czyli Drużynę A zaś MG Energetyka podejmie dziewiątą drużynę z I ligi - Los Sicarios.

II LIGA
WYNIKI 14. KOLEJKI
Ratowo-Piotrowo II - Matteo Calcio 4:4
Bramki: Artur Sendrowski, Damian Śmiarowski, Karol Stomski, Adrian Urbanowski - Kamil Kiełczewski x2, Kacper Olender x2.

Dantex - RKS 4:2
Bramki: Cezary Kowalik x2, Paweł Bzura, Michał Żelechowski - Jakub Bagiński, Michał Niedźwiecki.

TKS Tarnowo - MG Energetyka 4:4
Bramki: Karol Szymański x2, Cezary Rydelski, Damian Ruszczyk - Marcin Bączek x2, Paweł Filipkowski, Grzegorz Bączek.

OSM Tr
Idź do oryginalnego materiału