Ewakuacja w ŚCO. To tylko ćwiczenia

2 godzin temu
Zdjęcie: Ewakuacja w ŚCO. To tylko ćwiczenia


Praktyczne ćwiczenia ewakuacyjne z udziałem jednostek Państwowej Straży Pożarnej odbędą się w poniedziałek (22 czerwca) w Klinice Onkologii Klinicznej w Świętokrzyskim Centrum Onkologii.

W związku z tym, na terenie szpitala za pośrednictwem dźwiękowego systemu ostrzegania będą emitowane komunikaty głosowe informujące o zagrożeniu pożarowym i konieczności ewakuacji.

Dyrekcja ŚCO prosi o zachowanie spokoju oraz stosowanie się do poleceń personelu lecznicy. Ćwiczenia rozpoczną się o 9.30 i potrwają do ok. 11.00.

Idź do oryginalnego materiału