Franciszek Szczyrba, zawodnik INNPRO ROW-u Rybnik, zdobył złoty medal i tytuł mistrza świata do lat 16

3 dni temu
Ogromny sukces młodego żużlowca z Rybnika. Franciszek Szczyrba, zawodnik INNPRO ROW-u Rybnik, zdobył złoty medal i tytuł mistrza świata do lat 16 podczas finału SGP3, który odbył się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.
Idź do oryginalnego materiału