Gmina apeluje o oszczędzanie wody. Mogą wystąpić spadki ciśnienia w sieci

5 godzin temu
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz brakiem opadów, Zakład Gospodarki Komunalnej w Tereszpolu-Zaorendzie zwrócił się do mieszkańców z apelem o rozsądne i możliwie oszczędne korzystanie z wody z sieci wodociągowej.
Idź do oryginalnego materiału