Goplania Inowrocław Triumfuje w Sparingu z Orłowianką Orłowo

inowroclaw.info.pl 2 miesięcy temu

Na stadionie przy Orłowskiej w Inowrocławiu nowo powstały zespół Goplanii zmierzył się w meczu sparingowym z Orłowianką Orłowo, która po ośmiu latach ponownie awansowała do A-klasy. Spotkanie zakończyło się imponującym zwycięstwem gospodarzy 5:3, z czego aż trzy bramki zdobył nowy nabytek Goplanii, Błażej Wyrkowski. Już w 15. minucie Orłowianka objęła prowadzenie, a kwadrans później podwyższyła wynik na 2:0. Goplania odpowiedziała tuż przed końcem pierwszej połowy, kiedy to zawodnik testowany umieścił piłkę w siatce, zmieniając wynik na 1:2. Druga połowa to popis Goplanii. W 55. minucie Błażej Wyrkowski doprowadził do remisu, a cztery minuty później ponownie pokonał bramkarza rywali, dając Goplanii prowadzenie 3:2. W 63. minucie zawodnik testowany zdobył czwartą bramkę, a chwilę później Wyrkowski dopełnił dzieła, kompletując hat-tricka i ustalając wynik na 5:2. Pięć minut przed końcem Orłowianka zdołała jeszcze zdobyć gola, ustalając końcowy rezultat na 5:3. Goplania Inowrocław 5:3 Orłowianka Orłowo (1:2) Gole: 15' - Zawodnik Orłowianki 30' - Zawodnik Orłowianki 44' - Zawodnik testowany (Goplania) 55' - Błażej Wyrkowski (Goplania) 59' - Błażej Wyrkows