Goplania Inowrocław w imponującym stylu inauguruje sezon 2024/2025

inowroclaw.info.pl 1 miesiąc temu

W niedzielne popołudnie 18 sierpnia 2024 roku, na stadionie Goplanii Inowrocław odbyła się uroczysta inauguracja sezonu 2024/2025. Od godziny 14:00, stadion wypełnił się młodymi kibicami, którzy korzystali z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Dmuchany zamek, zjeżdżalnia, a także wata cukrowa i popcorn sprawiły, iż atmosfera była pełna euforii i rodzinnego charakteru. Jednak to, na co wszyscy czekali, miało miejsce o godzinie 16:00, kiedy to na murawę wybiegli zawodnicy Goplanii Inowrocław oraz ich rywale ze Znicza Rojewo. Mecz 1. kolejki B-klasy rozpoczął się w piorunującym tempie, a już w 1. minucie Błażej Wyrkowski otworzył wynik spotkania, dając Goplanii prowadzenie 1:0. Gospodarze nie zamierzali zwalniać tempa, co udowodnił Bartek Goczkowski, podwyższając wynik na 2:0 w 11. minucie. Kolejny cios nadszedł w 22. minucie, kiedy to Krystian Makowiecki zdobył trzecią bramkę dla Goplanii, ustalając wynik do przerwy na 3:0. Po przerwie, mimo wyraźnego prowadzenia, Goplania nie straciła koncentracji. W 53. minucie samobójczy gol podwyższył wynik na 4:0, a chwilę później, w 77. minucie, Marcin Skonieczka strzelił na 5:0. Festiwal strzelecki kontynuował Błażej Wyrkowski, który w 81.