Goplania odpada z Okręgowego Pucharu Polski

inowroclaw.info.pl 1 miesiąc temu

Mecz, który miał stanowić kolejny krok w walce o Okręgowy Puchar Polski, niestety zakończył się wynikiem, który daleki jest od oczekiwań zarówno drużyny, jak i jej kibiców. Brak obecności trenera Dawida Żurawskiego, który z powodów osobistych nie mógł poprowadzić zespołu, uwidocznił jak kluczową rolę pełni on w drużynie. Pierwsza połowa zaczęła się od szybkiego prowadzenia gości, którzy już w 5. minucie meczu wyszli na prowadzenie po golu Arkadiusza Makowieckiego. Kolejne minuty przyniosły jeszcze większe rozczarowanie. W 27. minucie, nieszczęśliwa interwencja Szymona Sobczaka zakończyła się bramką samobójczą, a niedługo przed przerwą, bo w 42. minucie, wynik na 0:3 podwyższył Filip Danielewski. Po zmianie stron, niestety obraz gry nie uległ poprawie. Już w 48. minucie Arkadiusz Makowiecki po raz drugi pokonał naszego bramkarza, sprawiając, iż przewaga rywali wzrosła do czterech bramek. Kolejna bramka padła w 67. minucie po skutecznej akcji Michała Hałasa, który wszedł na boisko z ławki rezerwowych, asystę przy tym golu zaliczył ponownie Makowiecki. Dzieła zniszczenia dokonał sam Arkadiusz Makowiecki, kompletując hat-tricka w 88. minucie i ustalając końcowy wynik na 0:6. Porażka ta oznacza, iż Goplania Inowrocław kończy swoją przygodę z Okręgowym Pucharem Polski w tym se