Gorące dni w regionie. Jak bezpiecznie przetrwać upały?

4 godzin temu

Przed mieszkańcami regionu kilka bardzo gorących dni. Synoptycy zapowiadają falę upałów, a wysokie temperatury mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Ratownicy medyczni radzą, żeby unikać przebywania na słońcu w godzinach największego nasłonecznienia i ograniczyć wysiłek fizyczny. Przypominają też o nawadnianiu organizmu. To bardzo istotne. choćby jeżeli nie mamy pragnienia, to musimy się nawadniać małymi porcjami. Musimy […]

Idź do oryginalnego materiału