Po bardzo udanym sezonie 2025/26 Górnik Zabrze przystąpi za kilka tygodni do europejskiej rywalizacji. "Trójkolorowi" sięgnęli po wicemistrzostwo Polski, co premiowane jest startem w drugiej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów UEFA. Poznaliśmy właśnie rywala Zabrzan!
"Trójkolorowi" zmierzą się w dwumeczu z Fenerbahce Stambuł!
Pierwsze mecze rozegrane zostaną 21-22.07.2026.
Rewanże tydzień później 28-29.07.2026
Źródło: UEFA, Roosevelta81.pl
Grafika: UEFA












![Bezczelnie ograł Mbappe. Chwilę później pożałował [WIDEO]](https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c2d5e707b59_82468238.jpg)




