Górnik Zabrze poznał rywala w walce o Ligę Mistrzów!

roosevelta81.pl 1 tydzień temu
Zdjęcie: grafika-uefa


Po bardzo udanym sezonie 2025/26 Górnik Zabrze przystąpi za kilka tygodni do europejskiej rywalizacji. "Trójkolorowi" sięgnęli po wicemistrzostwo Polski, co premiowane jest startem w drugiej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów UEFA. Poznaliśmy właśnie rywala Zabrzan!

"Trójkolorowi" zmierzą się w dwumeczu z Fenerbahce Stambuł!

Pierwsze mecze rozegrane zostaną 21-22.07.2026.
Rewanże tydzień później 28-29.07.2026

Źródło: UEFA, Roosevelta81.pl
Grafika: UEFA

Idź do oryginalnego materiału