„Gram fair - wybieram zdrowie”. Młodzi piłkarze rywalizowali o Puchar Wójta Gminy Miastkowo

mylomza.pl 5 dni temu
Na boisku sportowym w Rydzewie odbył się 16 czerwca Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci „Gram fair - wybieram zdrowie” o Puchar Wójta Gminy Miastkowo. Wydarzenie połączyło sportową rywalizację z promocją zdrowego stylu życia oraz profilaktyką uzależnień.

W rozgrywkach udział wzięły cztery drużyny, a młodzi zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom sportowy, zaangażowanie oraz grę zgodną z zasadami fair play.


- Sport to nie tylko aktywność fizyczna, ale także skuteczne narzędzie budowania odpowiedzialnych postaw, współpracy oraz relacji opartych na wzajemnym szacunku. Jako Wójt Gminy jestem niezwykle dumny, widząc tak ogromne zaangażowanie i serce do walki u naszych młodych mieszkańców - podkreślił wójt gminy Miastkowo Rafał Bąkowski.


Zwycięzcą turnieju została drużyna SP Rydzewo 1, która zdobyła 18 punktów i zakończyła rywalizację z imponującym bilansem bramkowym 15:1. Drugie miejsce zajęła SP Rydzewo 2 (10 pkt., bilans 8:7), a trzecie zespół Niepokonani (4 pkt., bilans 5:8). Na czwartym miejscu uplasowali się Młodziki (3 pkt., bilans 3:14).

Przyznano również nagrody indywidualne. Tytuł króla strzelców wywalczył Dawid Gądek. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Domański, najlep
Idź do oryginalnego materiału