W Poznaniu około godziny 13:00 na skrzyżowaniu ulic Serbskiej i Naramowickiej doszło do zderzenia tramwaju z autokarem. Siła uderzenia była na tyle duża, iż tramwaj wypadł z torów. Na tę chwilę wiadomo, iż cztery osoby odniosły obrażenia.
Jak przekazują policjanci, ulica Serbska w kierunku Wilczaka jest w tej chwili całkowicie zablokowana.
Artykuł będzie aktualizowany.
AKTUALIZACJA, GODZ. 13:50
Od godziny 12:57 z powodu wypadku tramwaju z autokarem na skrzyżowaniu ulic Naramowicka/Serbska wstrzymany został ruch tramwajowy od pętli Wilczak do końcówki Błażeja. Tramwaje linii 3 i 10 zostały skrócone do pętli Wilczak. Na odcinku Wilczak – Błażeja uruchomiona została komunikacja „za tramwaj”. Autobusy kursujące ulicą Serbską kierowane są objazdami - informuje MPK Poznań.
AKTUALIZACJA, godz. 14:00
Policja informuje, iż cztery poszkodowane w wypadku osoby to dwóch pasażerów tramwaju, motorniczy oraz kierowca autokaru.







![Powiat łosicki. Policyjny bilans z minionego tygodnia [18-20.06]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xga-4x3-powiat-losicki-policyjny-bilans-z-minionego-tygodnia-18-20-06-1782120676.jpg)




![Wypadek na trasie Ostrołęka–Przasnysz. Na miejscu służby ratunkowe [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/729099082_1567402088054711_2215199894116407448_n.jpg)