Groźny wypadek w Poznaniu. Tramwaj zderzył się z autokarem, są ranni

2 godzin temu

W Poznaniu około godziny 13:00 na skrzyżowaniu ulic Serbskiej i Naramowickiej doszło do zderzenia tramwaju z autokarem. Siła uderzenia była na tyle duża, iż tramwaj wypadł z torów. Na tę chwilę wiadomo, iż cztery osoby odniosły obrażenia.

Jak przekazują policjanci, ulica Serbska w kierunku Wilczaka jest w tej chwili całkowicie zablokowana.

Artykuł będzie aktualizowany.

AKTUALIZACJA, GODZ. 13:50

Od godziny 12:57 z powodu wypadku tramwaju z autokarem na skrzyżowaniu ulic Naramowicka/Serbska wstrzymany został ruch tramwajowy od pętli Wilczak do końcówki Błażeja. Tramwaje linii 3 i 10 zostały skrócone do pętli Wilczak. Na odcinku Wilczak – Błażeja uruchomiona została komunikacja „za tramwaj”. Autobusy kursujące ulicą Serbską kierowane są objazdami - informuje MPK Poznań.

AKTUALIZACJA, godz. 14:00

Policja informuje, iż cztery poszkodowane w wypadku osoby to dwóch pasażerów tramwaju, motorniczy oraz kierowca autokaru.

Idź do oryginalnego materiału