Remonty w gm. Sulejów. Nowy asfalt na Łącznej, niedługo ruszą kolejne prace

3 godzin temu

Prace na ulicy Łącznej dobiegają końca

Budowa nakładki asfaltowej na ulicy Łącznej we Włodzimierzowie jest już na końcowym etapie. Dzięki wykonanym pracom mieszkańcy tej części miejscowości zyskają utwardzone i wygodniejsze połączenie drogowe.

Po zakończeniu robót na ulicy Łącznej drogowcy przeniosą się na ulicę Spacerową. Rozpoczęcie prac zaplanowano jeszcze w tym tygodniu.

Asfalt pojawił się także w Uszczynie i Barkowicach

W ostatnim czasie prace drogowe prowadzono również w innych miejscowościach na terenie gminy Sulejów. Przebudowana została ulica Krawiecka w Uszczynie, natomiast w Barkowicach ułożono asfalt na pierwszym fragmencie ulicy Widok.

W przypadku ulicy Widok planowane są już remonty kolejnych odcinków. Szczegóły dotyczące zakresu oraz terminów następnych prac mają być ustalane w ramach dalszych inwestycji drogowych.

Kolejne drogi przewidziane do modernizacji

Jeszcze w tym sezonie roboty mają zostać przeprowadzone na ulicy Działkowej w Barkowicach-Mokrych. Modernizacją objęty będzie również kolejny odcinek drogi prowadzącej na trasie Łazy-Dąbrowa – Łęczno.

Na liście tegorocznych inwestycji znalazło się także skrzyżowanie w Witowie. Prace w tych miejscach będą realizowane w kolejnych etapach sezonu drogowego.

Idź do oryginalnego materiału