Na stadionie miejskim OSiR w Goleniowie odbędzie się dzisiaj impreza pod hasłem „Baw się z nami”.
GRY I ZABAWY dla klas I–IV Szkół Podstawowych Gminy Goleniów pod hasłem „Baw się z nami”, jak informuje OSiR, organizowane pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Goleniów.


Organizatorzy zapraszają do wspólnego kibicowania młodym zawodnikom i przeżywania sportowych emocji, życząc uczestnikom powodzenia oraz doskonałej zabawy!
Start o godzinie 10:15.

5 dni temu














