Historyczny medal Nikoli Urbańczyk

1 dzień temu
Tenisistka stołowa brała udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Żaków w Brzegu Dolnym i osiągnęła jeden z najcenniejszych sukcesów w dziejach swojego klubu. Nikola Urbańczyk, wspólnie z Dominiką Adamczyk (Lewart Lubartów) sięgnęła po brązowy medal w grze podwójnej. Ponadto, reprezentantka UKS-u Żaczek Fajsławice wywalczyła 17. lokatę w zmaganiach indywidualnych.
Idź do oryginalnego materiału