I liga siatkówki: BAS Kombinat Budowlany przegrał na inaugurację

dziendobrybialystok.pl 3 godzin temu

Od porażki zaczęły start w I lidze siatkarskiej kobiet zawodniczki BAS Białystok. Nasz zespół zaczął I ligę w Wieliczce meczem z miejscowym WTS Solną Wieliczka. Białostoczanki jechały na to spotkanie w roli faworytek i przegrana jest przykrą niespodzianką. Białostoczanki rozpoczęły naprawdę dobrze, bo w pierwszym secie wygrały po zaciętej walce 25:22. Niestety drugi set okazał się znacznie słabszy, bo białostoczanki walczyły ambitnie, ale w końcówce pozwoliły rywalkom odskoczyć na kilka punktów i zakończyło się 20:25. W trzecim secie BAS zaczął dobrze: od prowadzenia. Niestety znowu końcówka seta skończyła się triumfem gospodyń. W czwartym secie białostoczanki zostały kompletnie rozbite i przegrały do 14. Białostoczanki w poniedziałek czeka teraz kolejny mecz. Zagrają awansem z SMS PZPS Szczyrk. WTS Solna Wieliczka - BAS Kombinat Budowlany Białystok 3:1 (22:25, 25:20, 25:22, 25:14) WTS Solna Wieliczka: Katarzyna Marcyniuk 22, Weronika Krysztofiak 15, Oliwia Pietrzak 17, Julia Jaśkowiec 4, Patrycja Papszun 6, Katarzyna Stepko 9, Karolina Bierczak (libero), Karolina Feliks, Daria Przybyła (libero) BAS Białystok: Julita Molenda 3, Anna Wojciechowsk