I LO najlepsze w biegach przełajowych

skafander.info 5 miesięcy temu

Reprezentacja I LO im. Jana Zamoyskiego zwyciężyła w klasyfikacji generalnej Otwartych Mistrzostw Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS w Biegach Przełajowych.

W środę (10.04.2024 r.) na terenach zielonych Parku Miejskiego w Zamościu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS w Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Młodzież I LO w Zamościu pod opieką Emila Rafalskiego stanęła do walki o medale ze wszystkimi zgłoszonymi szkołami ponadpodstawowymi z Zamościa i powiatu. Jako zespół reprezentacjs I LO w Zamościu zajęła I miejsce zdobywając przy tym puchar.

Mistrzostwa miały też charakter rywalizacji indywidualnej, dzięki której młodzież mogła powalczyć o medale i w tej kategorii I miejsce i medal zdobył Daniel Nadłonek (2B).