I Pułtuska Olimpiada Seniorów – święto sportu, wielkich emocji i świetnej zabawy

pultusk24.pl 4 dni temu
Cztery drużyny, siedem wymagających konkurencji, głośny doping kibiców, niesamowity duch walki i przede wszystkim świetna zabawa – tak w wielkim skrócie można podsumować historyczną, bo zorganizowaną po raz pierwszy, Pułtuską Olimpiadę Seniorów. Zawody rozegrano na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
W tym wyjątkowym sportowym debiucie wystartowały cztery reprezentacje: dwie drużyny gospodarzy z Pułtuska, ekipa „Perełek” ze Świercz oraz Klub Seniora „Pod Dębami” z Zator.

Oficjalnego otwarcia olimpiady dokonali: Burmistrz Miasta Pułtusk Beata Jóźwiak, Przewodniczący Rady Seniorów Stanisław Kordowski, Dyrektor MOSiR Marta Tyszkiewicz-Wymysłowska, Dyrektor MOPS Beata Gemza oraz Członek Zarządu Powiatu Pułtuskiego Paweł Kowalczyk.

Uczestnicy podeszli do rywalizacji z prawdziwie olimpijskim zacięciem. Przez cały czas wspierali ich lokalni samorządowcy, przedstawiciele pułtuskiej Rady Seniorów oraz niezawodne cheerleaderki i kibice z LO im. Piotra Skargi w Pułtusku, którzy zadbali o głośny doping. W przerwach między kolejnymi startami zawodniczki i zawodnicy mogli zregenerować siły w specjalnie przygotowanej strefie cateringowej.

Po pełnych emocji zmaganiach na płycie stadionu przyszedł czas na najbardziej wyczekiwany moment – ogło
Idź do oryginalnego materiału