I Turniej Grand Prix 2026 o Puchar Starosty Nakielskiego za nami

1 godzina temu

W dniach 19 – 21 czerwca 2026 roku na kortach w Nakle nad Notecią odbył się I Turniej Grand Prix o Puchar Starosty Nakielskiego. W tych dniach tenisistom przyszło rywalizować w bardzo wysokiej temperaturze. Turniej wygrał Opieczonek przed Modrakowskim i J. Kwasigrochem

Wyniki meczy półfinałowych

Woliński – Modrakowski 0:2 (2:6, 3:6)

Opieczonek – Kwasigroch 2:0 (6:1; 6:4)

Mecz o III miejsce

Kwasigroch – Wiliński 2:0 (7:5; 6:3)

Mecz finałowy

Opieczonek – Modrakowski 2:1 (3:6; 6:4; 10:7)

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Idź do oryginalnego materiału