Inauguracja prac Wojewódzkiego Sztabu Kampanii Dzieciństwo bez Przemocy na Mazowszu
Dzisiaj w Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej odbyło się spotkanie inaugurujące prace Wojewódzkiego Sztabu Kampanii Dzieciństwo bez Przemocy.
Podczas wydarzenia uczestników powitali przedstawiciele Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej, przedstawiając cele i założenia współpracy na rzecz ochrony dzieci przed przemocą. Kluczowym punktem programu była prezentacja III edycji kampanii przez dr Monikę Sajkowską, liderkę kampanii, która przedstawiała cele przedsięwzięcia, kierunki działań na poziomie ogólnopolskim i regionalnym oraz rolę wojewódzkich sztabów w realizacji kampanii.
W trakcie inauguracji prac sztabu uczestnicy dyskutowali o zasadach współpracy, planowanych działaniach w województwie mazowieckim oraz możliwościach wspólnego podejmowania inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa i dobrostanu dzieci. Spotkanie było także okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk między przedstawicielami różnych instytucji i organizacji. Ważnym momentem wydarzenia było uroczyste podpisanie Manifestu kampanii Dzieciństwo bez Przemocy, będące wyrazem wspólnego zaangażowania w budowanie świata, w którym każde dziecko może dorastać bez przemocy, w poczuciu bezpieczeństwa i szacunku.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, aktywny udział i gotowość do współpracy. Razem możemy skuteczniej działać na rzecz ochrony dzieci i wzmacniania systemu wsparcia rodzin na Mazowszu.
#dzieciństwobezprzemocy #kampaniaspołeczna
#Inauguracja #prac #Wojewódzkiego #Sztabu #Kampanii #Dzieciństwo #bez #Przemocy #Mazow..
Źródło: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę


![Rolnicy wciąż borykają się z milionowymi długami. Rekordzista ma do spłaty 5,6 mln zł [DANE KRD]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47240/745e643535df67ef074768cbd46a3820_220x165.jpg)







