Interwencja policji w siedzibie wPolsce24. Miało chodzić o "niebezpieczne materiały"
3 tygodni temu
Zdjęcie: Policja, zdj. ilustracyjne
Przed budynek telewizji wPolsce24 przy ul. Finlandzkiej w Warszawie przyjechał oddział policji po otrzymaniu zgłoszenia o obecności niebezpiecznych materiałów. Okazało się, iż był to fałszywy alarm.
- Strona główna
- Regionalne
- Interwencja policji w siedzibie wPolsce24. Miało chodzić o "niebezpieczne materiały"
Powiązane
Kolory czerwca
1 godzina temu
I Rajd Gwiaździsty „Śladami Konfederatów Barskich”
2 godzin temu
Polecane
Piknik z okazji Dnia Dziecka w Dąbrówce
1 godzina temu
Viktor Orban przez cały czas będzie liderem partii Fidesz
1 godzina temu
Carol Todd walczy o bezpieczny internet
1 godzina temu













