Jakby ten biurowiec zrobili tak z 8 pięter chociaż. A tak kilka większy od kiosku haha. Myślę ze te dwie kolejne inwestycje to może początek budowy tych 8 bloków p polifarbie.
W Kaliszu powstanie wielkie osiedle. „Wysoka jakość przestrzeni”Chodzi o teren należący do producenta farb, bo to ta firma jest inwestorem. Polifarb Kalisz S.A. planuje budować łącznie do ośmiu budynków mieszkalnych. Projekt zakłada kilka opcji, obiekty od 5 do ośmiu kondygnacji, w tej wyższej wersji deweloper wpuści na rynek mieszkaniowy do 576 nowych lokali. Ale budowa samych budynków wielorodzinnych, to tylko część szerszego spojrzenia na tę inwestycję.

posting.php?mode=quote&p=161494&sid=d84 ... 7fb16a0d8f
viewtopic.php?p=162624#p162624
Statystyki: autor: Vocatont — 21 min temu







![Gala Tańca Atria w Ostrołęckim Centrum Kultury. Przepiękne show! [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/atria.png)




