IV liga: Granit zgarnia 3 punkty

gryfgminazamosc.pl 6 dni temu

10. kolejka IV ligi i niestety kolejny mecz bez punktów dla naszej drużyny. Gospodarze z Bychawy wygrali na swoim terenie 2:0, zachowując 12 miejsce w ligowej tabeli.

Granit zdobył bramkę w 17 i 56 minucie, zachowując kontrolę nad przebiegiem spotkania. Tak końcowy wynik komentuje trener Damian Koszel:

Zdawaliśmy sobie sprawę jak istotny był to mecz dla obu drużyn. Spotkanie wygrała drużyna której bardziej zależało na zwycięstwie. Intensywność, doskok po stracie piłki u zawodników z Bychawy był dzisiaj na dużo wyższym poziomie a my nie mogliśmy się temu przeciwstawić.

Trener zauważa, iż zespół znalazł się w kryzysie:

Po pechowym początku sezonu, teraz gramy po prostu źle. W treningu szukamy różnych rozwiązań by wyjść z tej sytuacji. Dzisiaj zmieniliśmy ustawienie by mieć większą ilość zawodników na połowie przeciwnika, niestety odbiło się to na działaniach w bronieniu. Drużyna ta potrzebuje teraz liderów którzy swoją postawą wyciągnął drużynę z kryzysu – obszernie wyjaśnia Koszel.

Granit Bychawa 2:0 Gryf Gmina Zamość
IV liga, Bychawa, Sportowa 8, 29.09
Sędziowie: Szczołko Karol (sędzia główny), Szczołko Łukasz (sędzia asystent 1), Brzozowski Wiktor (sędzia asystent 2)