Jabłonianka nie dała rady

zyciesokolowa.pl 1 miesiąc temu

Nie udało się zapunktować naszemu zespołowi w trzeciej kolejce siedleckiej klasy A. Tym razem Jabłonianie musieli uznać wyższość Wilgi. Po ostatnie domowej porażce z GKS Dobre, zespół z Jabłonny Lackiej rozegrał w Gończycach w sobotnie przedpołudnie spotkanie z Wilgą Miastków Kościelny. Nie minął kwadrans, a gospodarze prowadzili 1:0 i nasza drużyna musiała gonić wynik. Na wyrównanie musieliśmy poczekać do 35 minuty, kiedy to w sytuacji jeden na jeden do bramki miejscowych trafił Kuba Żelewski. Kilkadziesiąt sekund później Wilga ponownie wyszła na prowadzenie i do przerwy przegrywaliśmy 1:2. W drugiej połowie podopieczni Rusłana Mielniczuka uparcie dążyli do zmiany wyniku i w 56 minucie po pięknym strzale zza pola karnego Sylwestra Niewiadomskiego mieliśmy wreszcie remis. Jabłonianie mieli jeszcze znakomitą okazję do prowadzenia w meczu, ale zmarnowali rzut karny egzekwowany przez Maćka Michalczuka. Niestety, to gospodarze jednak w 79 minucie zadali cios decydujący i pomimo ambitnej postawy Jabłonianki nie udało się wywalczyć chociażby punktu. Była to już druga porażka naszej ekipy w bieżącym sezonie. A