Jakobsen zostaje w Ostrowie

rc.fm 1 godzina temu

Frederik Jakobsen, lider Moonfin Magnusa zostaje w Ostrowie na kolejny sezon. Duńczyk ogłosił tę decyzję zaraz po zakończeniu niedzielnego meczu z Cellfast Wilkami Krosno. Jakobsen jedzie jeden z najlepszych sezonów w karierze i zalicza się do czołowych żużlowców Metalkas 2.Ekstraligi. Sezon 2027 będzie czwartym z rzędu w Ostrowie. „Mam jeszcze z tą drużyną trochę celów do osiągnięcia" – powiedział radiuCENTRUM Jakobsen, wyjaśniając jednocześnie powody przedłużenia kontraktu z Ostrovią.

„Ponieważ czuję się tutaj dobrze. Podoba mi się ostrowskie środowisko żużlowe i ludzie, związani z klubem. Jestem tutaj szanowany i czuję się doceniany. To ważne dla zawodnika. Mamy wciąż wiele celów do osiągniecia, choćby w tym sezonie jeszcze przed nami sporo jeżdżenia. Nie ukrywam, iż chciałbym sięgnąć z ostrowskim klubem po jakieś trofeum, co tak naprawdę oznacza wygranie ligi. Mamy naprawdę dobrych zawodników i w końcu zaczęło to dobrze wyglądać. Wierzę, iż podążamy wreszcie we adekwatnym kierunku" – powiedział radiuCENTRUM Jakobsen.

Frederik Jakobsen, podczas gdy Tai Woffinden leczy kontuzję, został kapitanem drużyny. Brytyjczyk, widząc reakcję fanów, po niedzielnym meczu symbolicznie przekazał Duńczykowi na stałe opaskę kapitana ostrowskiej drużyny.


na fot.: Frederik Jakobsen czwarty sezon z rzędu spędzi w Ostrowie.

Autor:

Personalia

e-mail [email protected]

Nazwisko:

Maciej Kmiecik

NEWS nr 2:

N
Idź do oryginalnego materiału