„Jeden Cel – Bezpieczeństwo”. Ruszyła kampania na rzecz bezpiecznego transportu

2 godzin temu
Bezpieczeństwo pasażerów korzystających z komunikacji autobusowej jest głównym celem kampanii informacyjnej realizowanej pod hasłem „Jeden Cel - Bezpieczeństwo”. Jej zadaniem jest przypomnienie mieszkańcom podstawowych zasad, które pomagają zadbać o bezpieczne podróżowanie i korzystanie z transportu publicznego.
Idź do oryginalnego materiału