Jeden z najpiękniejszych punktów widokowych w regionie znów otwarty

1 godzina temu
Przypomnijmy, iż obiekt zamknięto tuż przed majówką ze względu na zły stan techniczny konstrukcji. Rutynowa kontrola, przyspieszona interwencją jednego z mieszkańców, wykazała m.in. uszkodzenie stopnia w najwyższej partii wieży. Urzędnicy tłumaczyli wówczas, iż usterki były wynikiem m.in. niewłaściwego sposobu...
Idź do oryginalnego materiału