Jeszcze słówko… Absolutorium absolutnie niepotrzebne

2 godzin temu
Prezydent Ostrołęki otrzymał absolutorium z budżetu, co wywołuje pytania o sens corocznych sesji absolutoryjnych. Krytyka dotyczy ich sztuczności i braku realnej oceny zarządzania.
Idź do oryginalnego materiału