Kadrowe zmiany w Sandecji. Kontrakty wygasają, zawodnicy wracają z wypożyczeń

1 godzina temu
Sandecja ogłosiła pierwsze ważne decyzje kadrowe przed nowym sezonem. Z klubem żegna się trzech zawodników, a kilku kolejnych zmienia swoją sytuację w związku z wypożyczeniami.
Idź do oryginalnego materiału