Kilka dni bez kontaktu. Tragiczne odkrycie w mieszkaniu przy Kołobrzeskiej [ZDJĘCIA]

1 godzina temu
Niepokojąca cisza za drzwiami mieszkania okazała się zapowiedzią tragedii. W bloku socjalnym przy ulicy Kołobrzeskiej w Ostrołęce odnaleziono ciało 76-letniego mężczyzny.
Idź do oryginalnego materiału