W czwartek (14 maja) zapraszamy do Kina Luboń 2.0. To będzie wydarzenie, które po raz pierwszy będzie organizowane przez nasze kino. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:00.
Zapraszamy na inaugurację cyklu pod hasłem „BABSKI WIECZÓR” z filmem DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY 2.
BABSKI WIECZÓR to nie tylko seanse starannie wybranych filmów, ale także spotkania z lokalnymi firmami i wystawcami, którzy przygotują ofertę specjalnie z myślą o kobietach. Cykl tworzymy we współpracy z Monika Sularz – dermo expert.
Drogie Panie – zarezerwujcie ten wieczór dla siebie i spędźcie z nami inspirujący i relaksujący czas






![Rzekuń bliżej praw miejskich. Gmina publikuje nagranie z Sejmu [WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/rzekun-0.jpg)
![„Nawiedzona szkoła” na scenie. Młodzi aktorzy stworzyli klimat! [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/dsc02819.jpg)



