Klasa A grupa I. San nie dogonił Łęgu. Pierwsza wygrana Zarzecza

Jedenastka ze Stanów nie oddała swojego pola Sanowi Wrzawy i po ostatniej kolejce umocniła się na pozycji lidera.

Po trzeciej wygranej z rzędu, trzeciej bez straty bramki, na drugie miejsce wskoczyła drużyna LZS Żabno. W Skopaniu bramki dla niej zdobywali: Kryspin Białas 2 i Jacek Partyka z rzutu karnego. Wszystkie padły w drugiej połowie, drugiej… połowy.

Pierwszy raz cieszyli się ze zwycięstwa piłkarze beniaminka z Zarzecza. „Komplecik” przywieźli ze Skowierzyna, a ojcem zwycięstwa został Dariusz Kobylarz, który zdobył wszystkie bramki. Wszystkie w ostatnich dziesięciu minutach meczu (83, 88 i 90+4 z rzutu karnego). LZS Wola Rzeczycka pokonała w spotkaniu sąsiadów Czarnych Lipa, a bramkę na wagę 3 punktów, zdobył w trzeciej minucie doliczonego czasu gry, Sioda.

* Klasa A grupa II. Kto odpali pierwszy? Jarocin czy Podwolina? Dowiemy się w sobotę

8. kolejka rozpocznie się w sobotę, 28 września w Zarzeczu, do którego zawita Bukowa. Cztery spotkania zaplanowano na niedzielę, a mecz Czarnych Lipa z Unią Skowierzyn przełożono na 9 listopada.

Wyniki 7. kolejki:

Wisan Skopanie – LZS Żabno 0:3 (0:0), Partka (69 – karny), Białas (73, 75), LZS Wola Rzeczycka – Czarni Lipa 1:0 (0:0), Sioda (90+3), Unia Skowierzyn – KP Zarzecze 1:3 (1:0), Andrasik (9) – D.Kobylarz (83, 85, 90+4 – karny), Bukowa Jastkowice – LZS Jadachy 2:0 (2:0), Szeser (13), Kaczmarczyk (37), Płomień Trześń – Junior Zakrzów 1:3 (0:2), Seredyński (77)- Żyła (18, 53), Mendala (38), Łęg – San 2:1 (1:1), Serafin (24), Baran (46) – Broda (26), Strzelec Dąbrowica – Kolejarz Knapy 3:2 (2:0), Kata (6), R.Marek (14), B.Marek (90) – Bogdan (56, 66).

Najlepsi strzelcy: 10 Broda (San), 6 – Tarka (Bukowa), Serafin (Łęg).

8. kolejka, 28 września: Zarzecze – Bukowa (16), 29 września: Junior – Łęg (13), Żabno – Kolejarz (16), San – Strzelec (16), Jadachy – Płomień (16), Czarni – Unia – mecz przełożony na 9 listopada (13).