KLĄTWA TRZECIEGO MAJA ZDJĘTA. SOKÓŁ-OLIMPIA 5:1

ostrodanews.pl 2 godzin temu

Stadion Miejski przy ul. 3 Maja w Ostródzie w końcu doczekał się zwycięstwa gospodarzy. Sokół Ostróda, po dziesięciu kolejkach bez wygranej u siebie, w 11. kolejce czwartej ligi rozbił Olimpię Olsztynek 5:1, zrywając tym samym „klątwę” ciążąca nad swoim boiskiem.

Już w 19. minucie Mateusz Musiński trafił głową, otwierając wynik spotkania i dając sygnał, iż to nie będzie kolejny pechowy wieczór. Następnie Filip Szymański podwyższył na 2:0 w 37. minucie, a zaledwie dwie minuty później Kacper Nowicki dołożył kolejne trafienie, ustawiając wynik na 3:0. Choć Olimpia próbowała jeszcze wrócić do gry, zdobywając bramkę w 41. minucie dzięki Krystianowi Stendlowi, Sokół nie dał się zepchnąć z toru prowadzącego do triumfu.

W drugiej połowie Kacper Nowicki ponownie wpisał się na listę strzelców w 63. minucie, a wieczór zamknął Mateusz Musiński, strzelając na 5:1 w samej końcówce meczu. Sokół Ostróda triumfował, udowadniając, iż „klątwa” stadionu przy ul. 3 Maja została złamana!

Skład Sokoła Ostróda: Wieliczko, Liberacki, Musiński, Gajewski, Śnieżawski, Chmielewski, Nowicki, Pieczarka, Wasiak, Szymański, Tunkiewicz.

Brawo dla drużyny z Ostródy za pokaz siły i zaangażowania.